Inscenace

Vážení přátelé,

na této stránce najdete informace o všech produkcích v 36-leté historii Divadla Za rohem.


21- 23.listopadu 2013 [Inlet Theatre, PORT MOODY]

Jiří Brdečka: Limonádový Joe
Režie: Nora Linhartová

***

29., 30.listopadu, 1. prosince 2012 [Inlet Theatre, PORT MOODY]

Smoljak / Cimrman / Svěrák: Dobytí severního pólu
Připravila: Nora Linhartová

***

16.června 2012 [Shadbolt Centre for the Arts, BURNABY]

O čertu a princezně
Režie: Eva Cyrani

***

17. a 18. prosince 2011 [Endless Summer Restaurant, VANCOUVER]

Vánoce pro Hraběnku
Režie: Eva Cyrani

***

1.-3. prosince 2011 [Shadbolt Centre for the Arts, BURNABY]

William Shakespeare: Zkrocení zlé ženy
Režie: Nora Linhartová

***

29. května 2011 [Studio Atelier, NEW WESTMINSTER]

O čertu a princezně
Režie: Eva Cyrani

***

26.-28. května 2011 [Shadbolt Centre for the Arts, BURNABY]

Aldo Nicolaj: Nebyla to pátá, byla to devátá
(hostující představení – J.Švandová, R.Hrušínský ml. a J.Carda)
Režie: Jiří Menzel

***

10. a 12. prosince 2010 [Belmondo Cafe, NORTH VANCOUVER]

Vánoční punč

Příprava: Eva Cyrani a Gita Schoberová
Režie: Eva Cyrani

***

28.-30. května 2010 [Belmondo Cafe, NORTH VANCOUVER]

Melancholické blues
hudební hosté: Jiří Grosman & Zoe Guigueno
Napsal, příprava a režie: Vladimír Cícha

***

29.-30. dubna, 1.května 2010 [Norman Rothstein Theatre, VANCOUVER]

Ephraim Kishon: Oddací List
Režie: Jana Parfitt

***

5.-7. listopadu 2009 [Shadbolt Centre for the Arts, BURNABY]

Carlo Goldoni: Sluha dvou pánů
Režie: Peter Bugár & Nora Linhartová

***

21.-23. května 2009 [Shadbolt Centre for the Arts, BURNABY]

Arnošt Goldflam: Modrá Tvář
Režie: Akram Staněk, j.h.

***

26.-29. listopadu 2008 [Shadbolt Centre for the Arts, BURNABY]

Alfred Uhry: Řidič paní Daisy
(hostující představení s A. Vránovou, S.Zindulkou a J.Dulavou)
Režie: Ladislav Smoček

***

15-17. května 2008 [Shadbolt Centre for the Arts, BURNABY]

Jean–Claude Carrière: Normální okruh
(hostující představení s V.Preissem a J.Lábusem)
Režie: Hana Kofránková

***

22. 23. a 24. listopadu 2007 [Shadbolt Cenre for the Arts, BURNABY]

J.Voskovec+J.Werich+J.Ježek: Nebe na zemi
Režie: Dr. Josef Skála

***

30. listopadu, 1-2. prosince 2006 [Shadbolt Centre for the Arts, BURNABY]

Bohumil Hrabal: Obsluhoval jsem anglického krále
Režie: Dr. Josef Skála

***

4., 5. a 6. května 2006 [Presentation House Theatre, NORTH VANCOUVER]

Vladimír Cícha / Nora Linhartová: Bartolomějská 4
(na motivy povídek Jiřího Marka “Panoptikum hříšných lidí”.)
Režie: Nora Linhartová

***

21., 22. a 23. února 2006 [Firehall Art Centre Theatre, VANCOUVER]

Morris Panych:  Moje teta, tvoje teta
(hostující představení s V.Postráneckým a N.Jiránkovou)
Režie: Václav Postránecký

***

28., 29. a 30. dubna 2005 [Shadbolt Centre for the Arts, BURNABY]

Petr Zelenka: Příběhy obyčejného šílenství
Režie: Tereza Růžičková

***

7. a 8. května 2004 [The Burr Theatre, NEW WESTMINSTER]

Ladislav Smoljak / Zdeněk Svěrák / Jára Cimrman: Záskok
(v hlavní roli Ladislav Smoljak, j.h.)
Režie: Nora Linhartová

***

24., 25. a 26. dubna 2003 [Shadbolt Centre for the Arts, BURNABY]

Antonín Procházka: Vraždy a něžnosti
Režie: Nora Linhartová

***

11. února 2003 [Norman Rothstein Theatre, VANCOUVER]

A.R. Gurney: Milostné dopisy
(hostující představení s J. Hlaváčovou a P. Kostkou)
Režie: L. Smoček

***

25., 26. a 27. dubna 2002 [Shadbolt Centre for the Arts, BURNABY]

Bylo tu není tu
(na motivy románu Ivana Olbrachta “Nikola Šuhaj loupežník”)
Úprava a režie: Nora Linhartová
***
24. listopadu 2001 [Shadbolt Centre for the Arts, BURNABY]
Kostýmový ples v divadle
(zahájení 25. sezóny DZR)Produkce: Helena Charvátová a Leah Patáková
***
17. června 2001 [Anza Club, VANCOUVER]
J.Voskovec / J.Werich / J. Ježek: Život je jen náhoda
Příprava a režie: Vladimír Cícha***3., 4. a 5. května 2001 [James Cowan Theatre, BURNABY]Carlo Goldoni: Poprask na laguně
Režie: Jitka Růžičková***

30. listopadu, 1. a 2. prosince 2000 [James Cowan Theatre, BURNABY]

František Ringo Čech: Dívčí válka
Úprava: Vladimír Cícha
Režie: Nora Linhartová

***

21. října 2000 [James Cowan Theatre, BURNABY]

J.Voskovec / J.Werich: Restituce vodníka Čochtana
Režie: Pavel Král

***

18., 19. a 20. května 2000 [James Cowan Theatre, BURNABY]

Antonín Procházka: S tvojí dcerou ne
Režie: Jitka Růžičková

***

18., 19. a 20. listopadu 1999 [James Cowan Theatre, BURNABY]

Václav Kliment Klicpera: Hadrián z římsů
Režie: František Vainbuch

***

6., 7. a 8. května 1999 [James Cowan Theatre, BURNABY]

Jaroslav Vostrý: Tři v tom
Režie: Nora Linhartová

***

3., 4. a 5. prosince 1998 [James Cowan Theatre, BURNABY]

Vratislav Blažek: Šeherezáda
Režie: Dr. Josef Skála a Olřich Paták

***

30. dubna, 1. a 2. května 1998 [James Cowan Theatre, BURNABY]

Alex Koenigsmark: Ostrovy vzdálené
Režie: Jitka Růžičková

***

4.,5. a 6. prosince 1997 [Shadbolt Centre for the Arts, BURNABY]

Arnošt Goldflam: Tzv. Sci-Fi, Katastrofická groteska
Režie: Dr. Josef Skála

***

29., 30. a 31. května 1997 [Waterfront Theatre, VANCOUVER]

Moliére: Zdravý nemocný
Úprava a režie: Dr. Josef Skála

***

7., 8. a 9. listopadu 1996 [James Cowan Theatre, BURNABY]

Josef Kajetán Tyl: Strakonický dudák
Režie: Jitka Růžičková

***

11., 12. a 13. dubna 1996 [James Cowan Theatre, BURNABY]

Jan Werich: Fimfárum
Dramatizace: Nora Linhartová
Režie: Dr. Josef Skála

***

3. prosince 1995 [Anza Club, VANCOUVER]

West Coast Blues
Připravil: Vladimír Cícha
Režie: Dr. Josef Skála

***

23., 24. a 25. března 1995 [Waterfront Theatre, VANCOUVER]

Ivan Klíma: Hromobití
Režie: Dr. Josef Skála

***

10., 11. a 12. listopadu 1994 [James Cowan Theatre, BURNABY]

J.Voskovec / J.Werich: Nebe na zemi
Režie: Dr. Josef Skála a Jitka Růžičková

***

9. května 1994 [Presentation House Theatre, NORTH VANCOUVER]

Sněhová královna
Režie: Jitka Růžičková

***

28., 29. a 30. dubna 1994 [James Cowan Theatre, BURNABY]

Bohumil Hrabal: Bambini di Praga
Režie: Jitka Růžičková

***

22., 23. a 24. října 1993 [James Cowan Theatre, BURNABY]

M. Pospíšil: Eskymo Welzl aneb Velký vandr
(v hlavní roli Jiří Pecha, j.h.)
Režie: Jitka Růžičková a Zdeněk Matoušek

***

13. dubna 1993 [St. John’s United Church, VANCOUVER]

Časy se mění aneb Písně vlasti rozpadlé
Učínkovali: Jan Vodňanský, Daniel Dobiáš & Daniel Dobiáš Jr.

***

5.,6. a 7. března 1993 [Presentation House Theatre, NORTH VANCOUVER]

Egon Ervín Kisch: Tonka Šibenice
Režie: Vladimír Kulhavý

***

5. a 6. listopadu 1992 [James Cowan Theatre, BURNABY]

České kolo: A přece se točí
Scénář a režie: Jiří Adler a Jitka Růžičková

***

24. května 1992 [Music Academy, VANCOUVER]

Dobré kmotřinky
Režie: Jitka Růžičková

***

31.října, 1. a 2. listopadu 1991 [James Cowan Theatre, BURNABY]

Václav Havel: Audience / Pavel Kohout: Safari
Režie: Pavel Kříž

***

14. května 1991 [James Cowan Theatre, BURNABY]

Ota Pavel: Smrt krásných srnců
Přednesl: Petr Haničinec, j.h.

***

31. ledna, 1., 2. a 3. února 1991 [James Cowan Theatre, BURNABY]

Bratři Čapkové: Ze života hmyzu
Režie: Dr. Josef Skála

***

4., 5., 6. a 7. října 1990 [James Cowan Theatre, BURNABY]

Jiří Verner / Vlasta Burián: U pokladny stál
Režie: Vladimír Kulhavý

***

24., 25. a 26. května 1990 [James Cowan Theatre, BURNABY]

Václav Havel: Žebrácká opera
Režie: Dr. Josef Skála

***

10. a 11. března 1990 [Brighouse Elementary School, VANCOUVER]

Sůl nad zlato
Režie: Jitka Růžičková

***

28. února 1990 [Mozart Restaurant, VANCOUVER]

Zem, z níž jsme vyšli
Režie: Vladimír Kulhavý

***

22., 23. a 24. února 1990 [James Cowan Theatre, BURNABY]

Jean Anouilh: Antigona
Režie: Josef Štefl (j.h.)

***

8., 9. a 10. listopadu, 1989 [Gateway Theatre, RICHMOND]

E.A. Longen / Vlasta Burián: Anton Špelec ostrostřelec
Režie: Vladimír Kulhavý

***

5., 6., 12. a 13. května 1989 [James Cowan Theatre, BURNABY]
1. října 1989 [Lamplight Theatre, TORONTO]

Milan Kundera: Jakub a jeho pán
Režie: Vladimír Kulhavý a Dr. Josef Skála

***

22. a 23. ledna 1988 [Gateway Theatre, RICHMOND]

Miroslav Horníček: Tři Alberti a slečna Matylda
Režie: Oldřich Paták

***

1. a 2. února 1986 [Gateway Theatre, RICHMOND]

Jiří Brdečka: Limonádový Joe
Režie: Oldřich Paták

***

1. a 2. června 1984 [Robson Media Centre, VANCOUVER]

Bratři Čapkové: Kulhavý poutník
Scénář a režie: Karl Pollak a Dr. Josef Skála

***

15. a 16. dubna 1983 [Robson Media Centre, VANCOUVER]

Kabaret II
Příprava a režie: Marta Nyklová a Zuzana Micol

***

17. a 18. prosince 1982 [Metro Theatre, VANCOUVER]

Mistr Petr Pleticha
Úprava a režie: Dr. Josef Skála

***

18. a 19. června 1981 [Robson Media Centre, VANCOUVER]

Čech a Lech
Režie: Dr. Josef Skála

***

4. a 5. ledna 1981 [Metro Theatre, VANCOUVER]

Jiří Voskovec / Jan Werich: Caesar
Režie: Dr. Josef Skála

***

9. května 1980 [Immigration House, VANCOUVER]

Poezie pro maminku
Režie: Dr. Josef Skála

***

11. dubna 1980 [Robson Media Centre, VANCOUVER]

Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Režie: Dr. Josef Skála

***

20. a 21. listopadu 1979 [Metro Theatre, BURNABY]

Jiří Voskovec / Jan Werich:  Slaměný klobouk
Režie: Dr. Josef Skála

***

26. května 1979 [Robson Media Centre, VANCOUVER]

Kabaret 79
Režie: Marta Nyklová a Mirek Jakl

***

27. a 28. října 1978 [Metro Theatre, VANCOUVER]

Alois Jirásek: Lucerna
Režie: Dr. Josef Skála a Libuše Netrvalová

***

21. května 1978 [Candlelight Restaurant, VANCOUVER]

Pásmo české poezie
Režie: Dr. Josef Skála

***

5. března 1978 [Immigration House, VANCOUVER]

Pásmo poezie: Jaro a láska
Režie: Dr. Josef Skála

***

4.listopadu 1977 [Metro Theatre, BURNABY]

Jára Beneš / Tobis / Špilar / Mirovský / Rohan / Jára Kohout:

Na tý louce zelenýRežie: Libuše Netrvalová a Jarmila Smékalová

***